Стратегія розвитку Визирського ліцею "Ліцей майбутнього

Крок 3

02.04.2024 р. У межах Швейцарсько-українського проєкту "DECIDE" в Визиському ліцеї відбулася дружня зустріч робочої групи з розробки Стратегії закладу освіти. Під час статегічної сесії визначено візію, місію, цінності, стратегічні та операційні цілі, завдання. Обговорення було активним, кожна група представляла своє бачення розвитку закладу освіти. Складання "Дерева проблем", "Дерева рішень" допомогло у виробленні стратегічних напрямків. Всі вмотивовані, готові до роботи, націлені на дієву співпрацю і позитивний результат. Дякуємо менторам  Світлані Вороновій, Ганні Болдорєвій за цікавий досвід та незабутні емоції.

17:22 02.04.2024

Крок 2

18 березня 2024 року у Визирському ліцеї відбулося засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку ліцею. Разом з менторами, Світланою Вороновою, Ганною Болдорєвою, працювали над розробленням SWOT- та TOWS- анлізів роботи ліцею. Заздалегідь було проведено опитування всіх учасників освітнього процесу про роботу закладу. За результатами опитування складено звіти, проведено аналіз. Директор ліцею презентувала профіль Визирського ліцею за 4 напрямками. Ця зустріч - ще один дієвий крок до створення Стратегії. Робоча група в командах працювала над SWOT- аналізом, складала TOWS- аналіз. Допомагали нам наші ментори, висококваліфіковані, позитивні, готові допомогти у всьому професіонали. Вся робота організована в рамках Швейцарсько-українського проєкту "DECIDE". Девізом зустрічі став меседж: "Ефективна співпраця=якісний результат".

10:23 19.03.2024

Крок перший

23 лютого 2024 року у Визирському ліцеї відбулася друга зустріч - Крок 1 - з розробки Стратегії навчального закладу. Робоча група Визирського ліцею разом з координаторами Вороновою С.В., Болдирєвою Г.В. під час онлайн-зустрічі обговорили організаційні питання: цілі і завдання робочої групи, їх права та обов`язки, план роботи групи; визначили функціональні обов`язки членів РГ; ознайомилися з орієнтовною структурою Стратегії ЗЗСО, дорожньою картою з розроблення Стратегії, профілем ЗЗСО.

13:03 27.02.2024

Крок до

19.02.2024 р. у Визирському ліцеї незвичайний день - день змін. Саме від сьогодні почалася робота з розробки Стратегії розвитку Визирського ліцею на 5 років. І 1 крок - це зустріч менторів, представників КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", Світлани Воронової та Ганни Болдирєвої з педагогами, представниками учнівського самоврядування, батьками Визирського ліцею. Спільна робота з розробки Стратегії пройде у рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE "Школа дієвої демократії". Гаслом сьогоднішнього дня став вислів: "Зустріч: співпраця+зміни=ПЕРЕМОГА". Батьки разом з вчителями та учнями створили банер: "Ліцей майбутнього", де зобразили, яким навчальний заклад вони хочуть бачити у майбутньому. Наші ментори, креативні, привітні люди, презентували покроково хід розробки і реалізації Стратегії, запевнили кожного: "У єдності сила", і що тільки разом - батьки+учні+вчителі+представники громадськості - зможуть створити і реалізувати дієву Стратегію.

12:55 20.02.2024