ПОРАДИ ВІД ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ: МОН РОЗРОБИЛО ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОМІКС ДЛЯ ДІТЕЙ У ВОЄННИЙ СТАН

Дата: 22.03.2022 09:52
Кількість переглядів: 56

Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

"Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України", - зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Продовжуємо публікувати поради для дітей та їхніх близьких у межах інформаційного коміксу під час воєнного стану в нашій державі.

Порада № 1 "Головний скарб для України!"

Порада № 2  "Запорука гарного самопочуття"

Порада № 3 "Спитай у батьків, чим допомогти та яку користь ти можеш принести зараз для родини"

Порада № 4 "Бути уважним!"

Порада № 5 "Навчання – твоя найбільша допомога!"

Порада № 6 "Разом зі своїм документом завжди тримай при собі листок з ім’ям, прізвищем і номерами телефонів рідних"

Порада № 7 "Обережно стався до почутого та побаченого - наступна порада."