A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад освіти "Визирський ліцей" Визирської сільської ради Одеського району Одеської області

УВАГА!!! Важлива інформація!

Дата: 02.03.2023 14:26
Кількість переглядів: 76

З 25 лютого 2023 року в Україні під час російської військової агресії у молодіжному середовищі набуває поширення нова деструктивна російська субкультура прибічників аніме та комп’ютерних ігор «ЧВК Редан»(підліткова субкультура  з рф, метою якої є поширення впливу на підлітків та втягнення їх в міжгрупові конфлікти, в тому числі з вчиненням групових порушень публічного порядку, масових заворушень). В протистояння руху «Редан» створюються групи «Антиредан», до якого підключився неформальний підлітковий рух «Офніки», які не визнають руху «Редан» та вступають з ними у фізичне протистояння...

Наш ворог обрав для себе вразливу категорію підлітків і намагається через них сіяти ворожнечу.

За даними правоохоронних органів рух «Редан» активно використовується російськими спецслужбами в якості моделі для організації масових заворушень та дестабілізації суспільної ситуації в Україні.

З метою популяризації руху створюється підконтрольні Телеграм-канали з прив’язкою до обласних центрів. Активно використовується соціальна мережа «Тік Ток» для розповсюдження відповідних відео матеріалів.

Закликаємо батьків бути пильними. Не піддаватись на провокації та спеціальні інформаційні операції ворога.

Діяльність цих груп це цілеспрямовані акції ворога, які вже відображаються у їх пресі як "Українські діти виступають проти війни".

В умовах війни, воєнного стану в країні застосовується кримінальна відповідальність за підтримку будь-якої діяльності ворога та співпрацю з ним, у тому числі участь у субкультурах та угрупуваннях, причому ця відповідальність поширюється і на дітей, і на підлітків.

Розмовляйте зі своїми дітьми, роз’яснюйте їм шкоду від даного руху, наголошуйте на відповідальності за протиправні дії неповнолітніх згідно чинного законодавства, цікавтеся в яких групах у месенджерах та соцмережах є ваші діти.

Захистіть майбутнє своїх дітей та нашої країни!

Фото без опису

ПОРАДИ БАТЬКАМ!!!

У Ювенальній поліції зауважують, що часто підлітки не можуть самостійно реалізувати свої бажання, тому намагаються знайти своє місце у молодіжних організаціях. Звучить це не погано, але і групи бувають різні, такі, як і ті самі ПВК "Редан".

Підлітковий вік – складний, але батьки можуть вплинути на цю ситуацію та вберегти свою дитину від участі у подібних рухах. Насамперед потрібно:

  • спокійно, відверто і прямо поговорити з дитиною. При цьому дайте можливість виговоритися і їй.
  • Якщо дитина розповідає, куди вона ходить та як проводить свій час – проявіть якомога повну обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння і доброзичливість, аби уникнути емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

  • Опановуйте інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соцмережах;

  • Аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася;

  • "Познайомтеся" з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;

  • Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

  • Покажіть дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

  • Після встановлення контакту та виявлення довіри до вас, поясніть підлітку про згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріпіть це фактами, допоможіть зрозуміти всі ризики та невідворотні наслідки такої поведінки.

Однак важливо будувати довірливі відносини. Абсолютно нормально цікавитися життям дитини, "вивчати" її віртуальних друзів і взагалі те, чим вона цікавиться у мережі. Та насильне втручання в життя (наприклад, вимоги дати прочитати приватні листування) тільки погіршує ситуацію, тому не вдавайтеся до таких заходів. Також варто розуміти, що ізоляція від інтернету чи заборони виходити на вулицю теж не надто дієві – дитина повинна усвідомити наслідки тих чи інших деструктивних дій.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень